Produktów: (0)

Wszystko co powinieneś wiedzieć o wystawach psów

Wystawa psów - co zabrać?

Dział: Wystawy psów

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim wyruszy na wystawę psów rasowych jest do tego odpowiednio przygotowany. Bywalcy ringów wiedzą z czym będą mieli do czynienia. Ty dopiero zaczynasz przygodę z wystawami? Podpowiemy Ci jak się do tego przygotować, by wyglądać i czuć się profesjonalnie. Co zabrać na wystawę psów?

Dlaczego wystawiamy psy?

Dział: Wystawy psów

Wystawy psów rasowych wcale nie są bezużytecznym popisywaniem się właścicieli i męczarnią psów. Wiele czworonogów uwielbia się pokazywać, bo traktują to jako formę pracy z człowiekiem. A wystawy są potrzebne. Dlaczego?

Wystawa psów rasowych - formalności

Dział: Wystawy psów

Związek Kynologiczny w Polsce powstał w 1938 roku. Po wojnie reaktywował się w 1948 roku. Skupia nie tylko hodowców i właścicieli, ale także miłośników psów rasowych. Corocznie organizuje około 120 wystaw psów. Zanim zdecydujesz się na udział w jednej z nich przeczytaj, jakich formalności musisz dopełnić.

Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu

Dział: Wystawy psów

Wystawa psów rasowych może być doskonałą formą spędzania czasu z psem. Zanim jednak wejdziesz w świat wystaw, pucharów, nagród, medali, blasku fleszy i uścisków dłoni – musisz wiedzieć o czymś ważnym. Jak nie wstydzić się na ringu?

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą