Produktów: (0)

TRIXIE Tie Out Stake - Wkręt metalowy

Wkręt metalowy do gruntu

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu

Opis produktu

TRIXIE Tie Out Stake Wkręt metalowy do gruntu w celu zaczepienia smyczy na otwartej przestrzeni

Przeznaczenie :

Dla każdego typu psa.

Opis:

Wkręt metalowy został zaprojektowany w celu przypięcia psa na otwartej przestrzeni, gdy musimy ograniczyć wolność naszego pupila, a mamy zajęte ręce. Jest idealnym rozwiązaniem na wystawach organizowanych na obszarach otwartych, a także rewelacyjnie sprawdza się, gdy rozbijamy namiot i nie chcemy, by nasz czworonóg oddalił się od obozowiska. Zaprojektowany jak śruba. Z dużą łatwością, poprzez spiralną część wkręcamy go w ziemię. Powyżej gruntu wkręt posiada kółko, o który zahaczamy karabińczyk smyczy.

Materiał:

Drut ocynkowany

Rozmiary:

Wysokość: 40 cm

Grubość: 9mm

Artykuły związane z produktem

Dlaczego wystawiamy psy?
Dlaczego wystawiamy psy?

Wystawy psów rasowych wcale nie są bezużytecznym popisywaniem się właścicieli i męczarnią psów. Wiele czworonogów uwielbia się pokazywać, bo traktują to jako formę pracy z człowiekiem. A wystawy są potrzebne. Dlaczego?

Wystawa psów - co zabrać?
Wystawa psów - co zabrać?

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim wyruszy na wystawę psów rasowych jest do tego odpowiednio przygotowany. Bywalcy ringów wiedzą z czym będą mieli do czynienia. Ty dopiero zaczynasz przygodę z wystawami? Podpowiemy Ci jak się do tego przygotować, by wyglądać i czuć się profesjonalnie. Co zabrać na wystawę psów?

Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu
Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu

Wystawa psów rasowych może być doskonałą formą spędzania czasu z psem. Zanim jednak wejdziesz w świat wystaw, pucharów, nagród, medali, blasku fleszy i uścisków dłoni – musisz wiedzieć o czymś ważnym. Jak nie wstydzić się na ringu?

    Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

    Zapewniamy bezpieczne zakupy

    Stawiamy na najwyższą jakość produktów

    Rabaty dla stałych klientów

    Służymy zawsze radą i pomocą