Produktów: (0)

TRIXIE Show Lead - ringówka cienka - 1,25m/3mm - czarna

Smycz ringowa nylonowa

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu

Opis produktu

Smycz ringowa w kolorze czerni TRIXIE Show Lead - 1,25m/3mm

Ringówka, czyli smycz wystawowa dla psów.

Przeznaczenie :

Smycz wystawowa dla psów.

Opis:

Smycz nylonowa zwana potocznie ringówką wykorzystywana jest do prezentowania psa w ringu wystawowym. Ta specyficzna smyczka jest jednocześnie obrożą. Zaprojektowana została w taki sposób, by pies jak najpełniej, bez obcych elementów (takich jak obroża) zaprezentował się przed oceniającym sędzią. Jednocześnie mechanizm smyczy powoduje kontrolę wystawiającego (handlera) w utrzymaniu głowy psa w odpowiedniej pozycji, nie dusząc przy tym pupila cienką linką założoną na szyi. Im cieńsza ringówka, tym lepszy efekt optyczny.

Ringówka o szerokości 3mm idealnie nadaje się na wystawy i prezentację psa w ringu. Szczególnie polecana dla psów ras o umaszczeniu jasnym. Dostępna w dwóch kolorach – klasycznym czarnym i czerwonym.

Skład:

  • Nylon,

Wymiary:

  • Długość: 1,25 m
  • Szerokość: 3 mm

Kolor:

Czarny

Artykuły związane z produktem

Dlaczego wystawiamy psy?
Dlaczego wystawiamy psy?

Wystawy psów rasowych wcale nie są bezużytecznym popisywaniem się właścicieli i męczarnią psów. Wiele czworonogów uwielbia się pokazywać, bo traktują to jako formę pracy z człowiekiem. A wystawy są potrzebne. Dlaczego?

Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu
Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu

Wystawa psów rasowych może być doskonałą formą spędzania czasu z psem. Zanim jednak wejdziesz w świat wystaw, pucharów, nagród, medali, blasku fleszy i uścisków dłoni – musisz wiedzieć o czymś ważnym. Jak nie wstydzić się na ringu?

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą