Produktów: (0)

TRIXIE Puppy Pads Nappy - 60x90cm - 8 sztuk

Podkład absorbujący mocz dla szczeniaków

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu
Wietrzymy magazyny w ShaggyBrown

Opis produktu

Podkłady higieniczne absorbujące mocz Trixie Puppy Pads Nappy - 60x90cm - 8 sztuk

Podkład absorbujący mocz.

Przeznaczenie :

Do usuwania nieczystości po psach, idealny dla szczeniaków i psów starszych nietrzymających moczu.

Opis:

„A dawniej Pani Kowalska, to się szczeniakom gazety podkładało…” To fakt. Tyle, że gazety niejednokrotnie zostawiły na podłodze „odbite” artykuły, a podłoga była mokra. Wiemy, bo sami przerabialiśmy ten temat.  Dlatego też bardzo się cieszymy, że możemy zaproponować alternatywę dla „gazetowych” podkładów. 

Trixie Puppy Pads Nappy to podkład higieniczny, pielucha. Wzór w kształcie rombu zapewnia równomierne  wchłanianie płynu. Folia pod spodem oraz obrzeża zafoliowane zabezpieczają wydostaniu się moczu poza obręb podkładu. Dzięki budowie (długie włókna celulozowe) rewelacyjnie wchłaniają wilgoć.

 

 

A teraz coś dla początkujących właścicieli, czyli jak nauczyć szczeniaczka czystości?

Rozłóż podkład blisko miejsca, gdzie szczeniak śpi (kojec, legowisko), gdyż maluchy mają to do siebie, że po przebudzeniu bardzo często chce im się siusiu. Teraz zapewne zechce się bawić z Tobą lub rozrabiać na własną łapę. Gdy się zmęczy znowu będzie chciał siusiu. Cóż musisz reagować szybko. Kiedy zobaczysz, że zaczyna się „rozkraczać”, spokojnie (co by malucha nie wystraszyć), ale lotem błyskawicy przenieś go na podkład, by tam załatwił swoje potrzeby. Ten sam manewr zastosuj, gdy zje lub wychłepce miskę wody. Dzień za dniem oddalaj podkład higieniczny od posłania. Kieruj się w stronę drzwi. Sugerujemy oczywiście drzwi wejściowe, a nie balkonowe.

Materiał:  

długie włókna celulozowe

Wymiary:

60cm x 90 cm

Ilość w 1 opakowaniu: 8 sztuk

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą