Produktów: (0)

TRIXIE Life Vest - kapok dla psa S - 20kg

Kapok dla psa

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu
Wietrzymy magazyny w ShaggyBrown

Opis produktu

TRIXIE Life Vest – kapok dla psa w rozmiarze S - nieodzowny atrybut każdego odpowiedzialnego właściciela psa.

Przeznaczenie :

Kamizelka bezpieczeństwa dla psów żeglujących.

Opis:

Ahoj Żeglarzu!

Jeśli Twój pupil wypływa z Tobą na szerokie wody, nie zapomnij go zabezpieczyć. Specjalnie zaprojektowany kapok dla czworonogów niemieckiej firmy Trixie zapewni bezpieczne żeglowanie. Sprawdzi się idealnie na łodkę, podczas zabawy nad wodą czy treningów w basenie. Szybko i w łatwy sposób zakłada się na psa. Jest w pełni regulowany. Ma uchwyt ratunkowy, więc bez problemu wyłowisz swojego pupila z wody i wciągniesz na łódkę. Oczywiście wiemy, że łatwiej chwycić stabilną bojkę, niż pływającego psa, ale dzięki tej kamizelce masz zwiększone szanse. A jeśli nie chcesz mieć problemów z łapaniem czworonoga w wodzie (co może skończyć się też Twoją kąpielą), możesz asekurować go przypinając do kamizelki linkę.  

Jak każda kamizelka ratunkowa jest w intensywnym czerwonym kolorze odbijającym światło, co pozwoli szybko znaleźć psa w wodzie. 

Dla każdego odpowiedzialnego właściciela psa. 

Uwaga! Dobór odpowiedniego rozmiaru kamizelki zależy nie tylko od długości psa, ale przede wszystkim od wagi, obwodu i długości, przy czym długość mierzymy od karku do podstawy ogona. Pies "steruje" ogonem, więc musi mieć swobodę manewrowania. 

Jak zakładamy kapok?

Na psi kręgosłup nakładamy kamizelkę. Pod brzuchem zapinamy na rzepy szeroki pas z pianki.  Aby pies nam nie wypadł z kamizelki, gdy będziemy go wyciągać z wody, dodatkowo zapinamy dwa pasy nylonowe. Podobnie zabezpieczamy przód.

Materiał:

Nylon

Wymiary:

Waga psa: maksymalnie do 20 kg

Obwód: 42-66 cm

Długość (od karku do kości ogonowej): 36 cm

 

Inne dostępne rozmiary:

M: waga: max. 30 kg, obwód: 45- 72 cm, długość: 44 cm

L: waga: max. 36 kg, obwód: 50- 80 cm, długość: 54 cm

XL: waga: max. 45 kg, obwód: 60- 96 cm, długość: 65 cm

 

Artykuły związane z produktem

Ahoj przygodo !
Ahoj przygodo !

Nie ważne czy jesteś pracownikiem czy szefem własnej firmy. Nadchodzi  moment, gdy dopada Cię zmęczenie i marzysz tylko o jednym , o urlopie. Bez telefonów, bez komputera, bez telewizji, bez gotowania, prania i sprzątania. Urlop – pięć magicznych liter, które wywołują uśmiech.

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą