Produktów: (0)

Super Benek Uniwersalny Naturalny - 10l

Żwirek bentonitowy dla kotów

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu
Wietrzymy magazyny w ShaggyBrown

Opis produktu

Żwirek bentonitowy Super BENEK firmy CERTECH o zapachu ziemi, naturalne ciepło dla kocich łap.

Przeznaczenie : 

Dla każdego kota. 

Opis:

Bentonit to skała, która charakteryzuje się dużą zdolnością do chłonięcia cieczy i pęcznienia. Dlatego też znalazła zastosowanie w produkcji żwirków dla kotów. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się jako podkład do kociej toalety. Bentonit chłonąc wilgoć zbryla się i jest łatwy do usunięcia.  Firma CERTECH od ponad dziesięciu lat gości na rynku zoologicznym oferując różne rodzaje żwirków dla kotów, pod nazwą Benek.  

Super Benek Uniwersalny Naturalny wytwarzany jest z glinki bentonitowej. Ma regularne, brunatne ziarenka o grubości 2-5mm. Jest suchy i sprawia wrażenie, jakby był podgrzewany. Taka odmiana podgrzewanej podłogi łazienkowej dla Twojego kota. Żwirek doskonale wchłania wilgoć, zbryla się i pochłania nieprzyjemne zapachy. Jest wydajny. Wystarczy nasypać do kuwety już około 6 cm (w wysokości)  żwirku.

Wady żwirku bentonitowego: Żwirku bentonitowego nie wolno wyrzucać do toalety, gdyż pod wpływem wody pęcznieje, tworząc coś na kształt cementu. Tak więc, jeśli nie chcesz przeprowadzać remontu i nie mieć problemu z zapchanymi rurami kanalizacyjnymi – zbrylowane nieczystości usuwaj do kosza. Jest ciężki, więc większe opakowania najlepiej zamówić z możliwością dostarczenia do domu.

Zalety żwirku bentonitowego: bardzo dobrze się zbryla w porównaniu z innymi żwirkami dostępnymi na rynku, bardzo skutecznie pochłania zapachy, dobrze akceptowany przez większość kotów.

Materiał:

Bentonit

Pojemność:

10 litrów

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą