Produktów: (0)

Super Benek Naturalny - 10l

Żwirek bentonitowy dla kotów

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu

Opis produktu

Żwirek bentonitowy Super BENEK firmy CERTECH o naturalnym zapachu ziemi

Przeznaczenie : 

Dla każdego kota. 

Opis:

Bentonit to skała, która charakteryzuje się dużą zdolnością do chłonięcia cieczy i pęcznienia. Dlatego też znalazła zastosowanie w produkcji żwirków dla kotów. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się jako podkład do kociej toalety. Bentonit chłonąc wilgoć zbryla się i jest łatwy do usunięcia.  Firma CERTECH od ponad dziesięciu lat gości na rynku zoologicznym oferując różne rodzaje żwirków dla kotów, pod nazwą Benek.  

Super Benek Naturalny jest jednym z najbardziej popularnych żwirków higienicznych. Jeśli wiecie jak pachnie ziemia, to możecie wyobrazić sobie zapach tego żwirku.  Dzięki naturalnemu zapachowi, nawet wychodzące z domu koty go zaakceptują. Granulat jest porowaty, bezpyłowy. Zbryla się w regularne bryłki. Doskonale wchłania wilgoć, zapachy i skutecznie hamuje rozwój grzybów i bakterii.

Wady żwirku bentonitowego: Żwirku bentonitowego nie wolno wyrzucać do toalety, gdyż pod wpływem wody pęcznieje, tworząc coś na kształt cementu. Tak więc, jeśli nie chcesz przeprowadzać remontu i nie mieć problemu z zapchanymi rurami kanalizacyjnymi – zbrylowane nieczystości usuwaj do kosza. Jest ciężki, więc większe opakowania najlepiej zamówić z możliwością dostarczenia do domu.

Zalety żwirku bentonitowego: bardzo dobrze się zbryla w porównaniu z innymi żwirkami dostępnymi na rynku, bardzo skutecznie pochłania zapachy, dobrze akceptowany przez większość kotów.

Materiał:

Bentonit

Pojemność:

10 litrów

    Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

    Zapewniamy bezpieczne zakupy

    Stawiamy na najwyższą jakość produktów

    Rabaty dla stałych klientów

    Służymy zawsze radą i pomocą