Produktów: (0)

Reklamacje i zwroty

Szanujemy naszych Klientów i dlatego wszelkie nieścisłości staramy się rozstrzygać na ich korzyść. Może się zdarzyć, że zechcecie Państwo zareklamować zamówiony towar. W przypadku niezgodności towaru z zamówieniem, należy przesłać na nasz adres pismo określające niezgodność oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji zobowiązania.

Poza tym, działając zgodnie z prawem w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, macie Państwo prawo do odstąpienia od umowy zakupu bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Shaggy Brown w ciągu 14 dni dokona zwrotu pieniędzy wraz z należnymi odsetkami.

Oczywiście przypominamy, że zgodnie z ustawą nie może zwracany być produkt, który powinien być zwrócony w ramach reklamacji. Mamy jednakże nadzieję, że zakupy, które Państwo robicie są przemyślane.

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, by zamówiony towar był przekazany do Państwa zgodnie ze złożonym zamówieniem i w nienaruszonym stanie. Dlatego też przesyłki pakujemy w odpowiednie kartony.

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą