Produktów: (0)

Lista producentów

Produkty marki BRIT w ShaggyBrown.pl

Produkty marki BRIT w ShaggyBrown.pl

Czeska karma linii premium przeznaczona do wszystkich wielkości psów w różnym wieku.

Produkty marki CAMON

Produkty marki CAMON

Włoski styl i szyk, prosto z okolic pięknej Werony – to CAMON. Wiodący dostawca akcesoriów dla zwierząt, z ponad 26-letnią tradycją. Zdobył serca miłośników zwierząt konkretnymi wynikami – zadowoleniem swoich klientów. Jednocześnie firma wierzy w innowacyjne rozwiązania ściśle związane z ochroną środowiska. Główny zakład w Alberado d’Adige wyposażony jest w urządzenia produkcyjne zoptymalizowane w celu zużycia energii i ogrzewania.

CAMON posiada bardzo bogatą ofertę. Zabawki, ubranka, akcesoria do pielęgnacji, torby transportowe, etc. Nie tylko cieszą oczy swoją elegancją, ale są funkcjonalne, praktyczne i wysokiej jakości.

Produkty marki CARPATUS

Produkty marki CARPATUS

CARPATUS - polska firma produkująca wyspecjalizowany sprzęt kaletniczy. Projektuje i szyje stuptuty (ochraniacze na nogi i buty) ekstremalne, wyprawowe, turystyczne i techniczne, asortyment dla ratownictwa medycznego, transportery dla zwierząt. Sami posiadają czworonogi i z myślą o nich, bo potrzeba matką wynalazków, zaprojektowali pasy bezpieczeństwa z dwupunktowym przypięciem. Wpadli też na pomysł akcji „Czas na pas”, czyli bezpieczne przewożenie zwierzaka w samochodzie. Jesteśmy zdecydowanie na TAK i dlatego znajdziecie w naszym sklepie te produkty.

Produkty marki CERTECH-BENEK

Produkty marki CERTECH-BENEK

Benek czy Miluś – tego chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu „kociarzowi”. Niemniej jednak dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę ze czworonogiem, prezentujemy polską markę z wieloletnią tradycją. Zaczęło się od żwirków higienicznych dla zwierząt SUPER BENEK. Teraz firma rozwinęła swoją produkcję także o artykuły przemysłowe dzieląc się na dwa profile – zoologię i przemysł. W ofercie żwirków poszerzyła swoją ofertę. Mamy do wyboru żwirki bentonitowe, drzewne, zeolitowe, krzemionkowe. Wprowadziła też nową linię Miluś, gdzie znajdziemy nie tylko żwirki, ale cała linię artykułów pielęgnacyjnych dla zwierząt.

Produkty marki DOLINA NOTECI

Produkty marki DOLINA NOTECI

Zakłady Mięsne „Łmeat- Łuków” wytwarzają wyroby od ponad 40 lat. Należą do największych i najnowocześniejszych producentów w branży mięsnej. Widząc silny wzrost rynku zoologicznego zakupili Zakłady Mięsne „Dolina Noteci” w Polanowie. Zainwestowali, zmodernizowali, zakupili jedną z najnowocześniejszych linii do produkcji karmy mokrej w postaci mięsnych kawałków.

Chcąc utrzymać wysoki standard swoich wyrobów, nie tylko dla ludzi, ale i zwierząt do produkcji wykorzystywane są tylko świeże, rodzime surowce najwyższej jakości, nie stosowane są żadne barwniki, środki „nęcące” czy konserwujące. Receptury produktów komponowane są przez doświadczonych technologów żywności.

Produkty marki Farmina Cibau

Produkty marki Farmina Cibau

Włoska karma linii super premium dla psów, produkowana przez firmę Farmina Pet Foods. Filozofią firmy jest odwrócenie popularnego przysłowia. To człowiek ma być najlepszym przyjacielem psa, a nie pies najlepszym przyjacielem człowieka. W myśl tej zasady został opracowany pokarm wysokiej jakości, w zależności od wieku, wielkości i stylu życia naszych pupili. Nie zawiera pozostałości hormonów i antybiotyków, genetycznie modyfikowanych składników, sztucznych konserwantów ani białek soi.

A wszystko zaczęło się w 1965 roku, gdy doktor Francesco Russo założył firmę specjalizującą się w sektorze paszowym. W roku 1999 jego syn doktor Angelo Russo nawiązał współpracę z angielską firmą Farmina Pet Foods. Główny zakład produkcyjny znajduje się we Włoszech w Noli (Neapol), dwa inne w Brazyli i w Serbii. Farmina w swojej ofercie oferuje zróżnicowane formuły karm, zarówno dla psów jak i kotów.

Produkty marki Farmina Ecopet

Produkty marki Farmina Ecopet

Włoska karma linii premium dla psów, produkowana przez firmę Farmina Pet Foods. Stworzona na bazie korzeni cykorii oraz fragmentów ścian komórkowych drożdży Saccharomyces Cerevisiae, wspomagających prawidłową pracę jelit. Nie zawiera konserwantów. W swojej ofercie posiada zarówno pokarm dla szczeniąt, jak również psów dorosłych – z kurczakiem, rybą lub jagnięciną. Dostępna w opakowaniach 2,5kg oraz 12 kg.

A wszystko zaczęło się w 1965 roku, gdy doktor Francesco Russo założył firmę specjalizującą się w sektorze paszowym. W roku 1999 jego syn doktor Angelo Russo nawiązał współpracę z angielską firmą Farmina Pet Foods. Główny zakład produkcyjny znajduje się we Włoszech w Noli (Neapol), dwa inne w Brazyli i w Serbii. Farmina w swojej ofercie oferuje zróżnicowane formuły karm, zarówno dla psów jak i kotów.

Produkty marki Farmina Matisse

Produkty marki Farmina Matisse

Włoska karma linii premium dla kotów, produkowana przez firmę Farmina Pet Foods. Nie znajdziemy w tej karmie genetycznie modyfikowanych składników, ale za to znajdziemy taurynę, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, odpowiednio dobrane i zbilansowane witaminy, minerały, sole i mikroelementy. Karma charakteryzuje się poza tym obniżoną zawartością fosforu i sodu.

Firmę specjalizującą się w sektorze paszowym założył w 1965 roku doktor Francesco Russo. W roku 1999 jego syn, doktor Angelo Russo nawiązał współpracę z angielską firmą Farmina Pet Foods. Zaczęto opracowywać nowe receptury karm dla psów i kotów. W chwili obecnej pod szyldem Farmina Pet Foods powstaje kilka linii karm o zróżnicowanej recepturze, z uwzględnieniem szczególnych zapotrzebowani czworonogów.

Produkty marki Farmina Natural & Delicious Grain Free

Produkty marki Farmina Natural & Delicious Grain Free

Sucha karma z najwyższej półki, bezzbożowa produkowana przez włoską firmę FARMINA. Linia opiera się na sześciu podstawowych zasadach żywienia:

  1. Bogate źródło białek ze świeżego mięsa; 
  2. Witaminy i minerały w odpowiedniej proporcji uzyskane ze świeżych warzyw i owoców;
  3. Zioła;
  4. Tłuszcze zwierzęce łatwo przyswajalne;
  5. Węglowodany ograniczone do minimum;
  6. Absolutny brak zbóż.

N&D z zielonym listkiem na opakowaniu to 70% najlepszych składników pochodzenia zwierzęcego, 30% owoców, warzyw i minerałów oraz 0% zbóż.

Farmina została założona w 1965 roku przez doktora Francesco Russo. Od 1999 roku współpraca z angielską firmą Farmina Pet Foods zaowocowała opracowaniem nowych receptur karm dla psów i kotów. W chwili obecnej pod szyldem Farmina Pet Foods powstaje kilka linii karm o zróżnicowanej recepturze, z uwzględnieniem szczególnych zapotrzebowani czworonogów.

Produkty marki FARMINA TEAM BREEDER

Produkty marki FARMINA TEAM BREEDER

Wszystko zaczęło się w 1965 roku, gdy doktor Francesco Russo założył firmę specjalizującą się w sektorze paszowym. W roku 1999 jego syn doktor Angelo Russo nawiązał współpracę z angielską firmą Farmina Pet Foods. Główny zakład produkcyjny znajduje się we Włoszech w Noli (Neapol), dwa inne w Brazyli i w Serbii.

Z myślą o hodowcach powstał Klub Hodowców Farminy. W swojej ofercie oferuje zróżnicowane formuły karm, zarówno dla psów jak i kotów, w preferencyjnych cenach. Z dumą informujemy, że sklep Shaggy Brown nawiązał współpracę, dzięki której możemy Państwu zaoferować w/w produkty.

Produkty marki Gorgol

Produkty marki Gorgol

Firma Gorgol istnieje od 1977 roku.  Głównym profilem firmy jest produkcja artykułów fryzjersko-kosmetycznych. Wyroby z drewna posiadają certyfikat FSC (Znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej), a także certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 (Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem).

Produkty eksportowane są do krajów Europy wschodniej i zachodniej oraz na rynki Ameryki Północnej. Firma pomyślała także o braciach mniejszych i pod szyldem Amico wprowadziła kolekcję szczotek i grzebieni. 

Produkty marki JRS w ShaggyBrown.pl

Produkty marki JRS w ShaggyBrown.pl

Firma J.Rettenmaier & Söhne, w skrócie JRS to międzynarodowa korporacja z siedzibą w Niemczech. 120 krajów, 200 wykwalifikowanych doradców i zakłady produkcyjne w Niemczech, Finlandii, Indiach, USA i Meksyku. 

Zajmują się wytwarzaniem naturalnych włókien dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego, chemicznego, technicznego oraz między innymi zoologicznego (Cat’s Best).  

Produkty marki Keller Bursten

Produkty marki Keller Bursten

Niemiecka, rodzinna firma założona w 1869 roku i specjalizująca się w produkcji szczotek. Posiadają trzy linie – dla ludzi (do włosów i ciała), dla zwierząt (konie, psy, koty, małe zwierzęta) oraz szczotki używane w gospodarstwie domowym. Produkty są ekologiczne, co potwierdzają certyfikaty FSC i EMAS.

Produkty marki KONG

Produkty marki KONG

Zastanawialiście się kiedyś jak powstają wynalazki? Potrzeba matką wynalazku.  Fakt. Archimedes siedząc w wannie rozwiązał problem i jednocześnie odkrył prawo wyporu.  Issak Newton siedząc pod jabłonią oberwał spadającym jabłkiem w głowę ( przypadek) i tak zajął się grawitacją. Ale tak naprawdę największe wynalazki powstają z połączonych powodów.

Pewien emerytowany pies policyjny Firtz uwielbiał gryźć i żuć kamienie. Ścierał sobie przy tym niemiłosiernie zęby. Jego właściciel Amerykanin Joe Markham robił wszystko, żeby odzwyczaić  go od tego niebezpiecznego i niezdrowego  zachowania. I pewnego dnia, gdy Joe grzebał przy swoim samochodzie gumowa część zawieszenia odbiła się od podłoża. Firtz natychmiast się zainteresował. I zaczął zachęcać Joe do zabawy. Guma miała nieregularny kształt i za każdym razem odbijała się w innym kierunku.  To zainspirowało Joe.

I tak powstał KONG. Z pasji (miłości) do psa, z potrzeby i z przypadku. 

Produkty marki Laboratorium DermaPharm

Produkty marki Laboratorium DermaPharm

Założona w 1993 roku przez absolwentów i wykładowców Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Pierwszym opracowanym produktem była emulsja do mycia dla ludzi Dermacid. Dwa lata od założenia firma wprowadziła na rynek linię szamponów dla psów – dr Seidel, by już w roku następnym wprowadzić szampony Champion.

W obecnej chwili Laboratorium Dermapharm oferuje 170 produktów, w tym 3 dla ludzi. Zawojowała nie tylko rynek polski, ale także europejski. Produkty opracowują naukowcy z różnych dziedzin (lekarze weterynarii, kosmetolodzy, dietetycy, chemicy), których wspólną pasją są zwierzęta. Produkty tej firmy to: wysoka jakość, innowacyjność, bezpieczeństwo i jawność. Powstanie każdego produktu poprzedzają skrupulatne badania naukowe.

Składniki stosowane w produktach są najwyższej jakości, bez barwników czy zapachów, które mogłyby zwiększać ryzyko uczuleń. Laboratorium Dermapharm nie kryje składów swoich produktów, ponieważ są dumni z opracowanych przez siebie receptur.

Produkty marki Moonlight Dinner

Produkty marki Moonlight Dinner

Niemiecka mokra karma dla kota, jako uzupełnienie karmy suchej. Oparta na kurczaku i tuńczyku. Produkowana bez sztucznych aromatów i produktów ubocznych. W swojej ofercie „księżycowa kolacja” oferuje zarówno pokarm w sosie, jak i w galaretce.

Produkty marki Nobby

Produkty marki Nobby

Niemiecka firma z długoletnią tradycją. Założona w 1991 roku, początkowo zajmowała się hodowlą ptaków. Zwiększające się zapotrzebowanie rynku wymusiło poszerzenie działalności i w konsekwencji oferowanego asortymentu.

Obecnie Nobby posiada akcesoria dla psów, kotów, ptaków (ich specjalizacja), gryzoni, a także artykuły akwarystyczne.

Produkty marki Orijen w ShaggyBrown.pl

Produkty marki Orijen w ShaggyBrown.pl

Orijen to karma dla zwierząt produkowana przez Champion PetFoods. Firma założona w Kanadzie przez Reinharda Muhlenfelda, nadal produkowana jest tylko w jednym zakładzie produkcyjnym. Dzięki temu utrzymuje wysoki standard potwierdzony certyfikatami i niezliczonymi nagrodami. Składniki do produkcji są pieczołowicie selekcjonowane. Każda karma mimo różnicy składu ma zachowane następujące proporcje: do 80% składników mięsnych, 20% warzyw i owoców oraz 0% zbóż. Charakteryzuje się bogatą różnorodnością gatunków mięsa, wysoką zawartością białka zwierzęcego, niską zawartością węglowodanów, różnorodnością warzyw i owoców oraz dodatkiem ziół.

Produkty marki PATENTO PET

Produkty marki PATENTO PET

Niemiecka firma z certyfikowanymi produktami. Młoda i prężna wymyśla innowacyjne produkty ułatwiające życie z czworonogiem. My na razie wybraliśmy genialne obroże z wysuwanym uchwytem. Obserwując zachowanie zwierząt i ich potrzeby, a także potrzeby właścicieli tworzą produkty, które nie tylko są pomysłowe, ale wysoce jakościowe.

Produkty marki Power of Nature

Produkty marki Power of Nature

Niemiecka karma dla kotów w dwóch odmianach – mokrej i suchej. Jest hipoalergiczna. Źródłem białka jest tylko białko zwierzęce – kurczak, kaczka, wołowina, jagnięcina, królik, łosoś lub tuńczyk. Nie zawiera zbóż, ani produktów mlecznych. Ma zbilansowaną zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega -6. Wszystkie składniki do produkcji są selekcjonowane, by były jak najwyższej jakości. Tylko „Moc natury”.

Produkty marki SHAGGY BROWN NATURAL

Produkty marki SHAGGY BROWN NATURAL

Mała rodzinna firma z Warszawy nie mogła znaleźć karmy odpowiedniej dla swojego ukochanego psa. Dlatego postanowiła stworzyć taką karmę. Zależało im na wysokiej jakości zarówno surowców, jak i wytworzenia, wyeliminowaniu zbóż i kurczaka pod każdą postacią. Karma miała być o niskiej zawartości białka, ale z dużą ilością mięsa.

Szukając odpowiedniej fabryki nawiązali kontakt z wytwórcą z Wielkiej Brytanii. Po roku negocjacji, opracowywaniu składów, gramatury, projekcie szaty graficznej worków powstała Shaggy Brown Natural, karma w harmonii z naturą.

Produkty marki SHOW TECH Belgia

Produkty marki SHOW TECH Belgia

Marka belgijskiej firmy Transgroom. Specjalizują się w profesjonalnych artykułach groomerskich. Pod szyldem SHOW TECH znajdziemy zarówno sprzęt ciężki – stoły czy wanny, ale także szczotki, grzebienie, gumki czy papiloty.

Produkty marki TRIXIE

Produkty marki TRIXIE

Niemiecka firma założona w 1974 roku przez Bonnika Hansena w Flensburgu. Obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników, szkoli młodzież w sześciu zawodach i … eksportuje swoje produkty do ponad 70 krajów. Jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek na naszym rynku, szczególnie jeśli chodzi o akcesoria dla zwierząt. Innowacyjne pomysły, wysoka jakość produktów – to Trixie.

Produkty marki VITAKRAFT

Produkty marki VITAKRAFT

Jedna z najstarszych firm niemieckich związana z zoologią. Założona w 1897 roku przez Heino Wuhrmanna w Bremen. Od 1929 roku już pod szyldem Vitakraft rozpoczęła swoją działalność przemysłową. Obecnie z małej lokalnej działalności stała się międzynarodowym koncernem. Oferuje ponad 3.tys. produktów dla zwierząt. Główna siedziba firmy nadal znajduje się w Bremen, ale zakłady produkcyjne znajdziemy zarówno w Niemczech, jak i w USA czy w Czechach.

Książki wydawnictwa RM

Książki wydawnictwa RM

Wydawnictwo założone w 1996 roku. Wyspecjalizowane w tematyce poradnikowej. W naszym sklepie znajdziecie ich pozycje i dla miłośników kotów i dla miłośników psów.  Wybraliśmy książki, które uważamy nie tylko za wartościowe merytorycznie, ale pisane „lekkim piórem”.

Produkty marki EGROS

Produkty marki EGROS

Seria Hobby skierowana do miłośników zwierząt powstała już w 1991 roku pod szyldami PW EGROSS. W 1994 roku firma przekształciła się w Agencję Wydawniczą Egros. Założona w 1994 roku przez Krzysztofa Gucmana i Zbigniewa Markerta wydała kilkaset tytułów.

Cykl Hobby doczekał się około 70 tytułów. To najstarsza tego typu seria oparta tylko o autorów krajowych, znawców ras, hodowców, sędziów kynologicznych (w przypadku książek o psach).

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą