Produktów: (0)

Poznajmy się

Conan Clops Marinus vel Dżagi - ShaggyBrown.pl

Conan Clops Marinus vel Dżagi – najważniejsza persona firmy. Tester produktów. Dobry duszek i inspirator wielu działań. Dzięki niemu powstała marka Shaggy Brown Natural. Niesamowicie inteligentna „bestia”. Mimo sędziwego wieku nadal skory do psot. Typowy pies alfa. Konsekwentny w działaniu, ulubieniec sąsiadów dwu i czteronożnych. Uwielbia spacery w wietrzne dni i … croissanty na śniadanie. Nie lubi samotności. Najszczęśliwszy jest w pełnym gronie rodzinnym. Jako emeryt zawiesił karierę zawodową (występy w TVP i na ringach krajowych oraz międzynarodowych). Nadal jednak wspiera firmę Shaggy Brown.

Magdalena Straszkiewicz - ShaggyBrown.pl

Magdalena Straszkiewicz – właścicielka firmy Shaggy Brown. Zakochana w zwierzakach od dziecka, szczególnie w psach. Właścicielka amstaffki, dwóch bearded collie i … królika. Zaprzyjaźniona z kotami przyjaciół. Marzyła o hodowli, ale życie zweryfikowało możliwości. Doradza znajomym  i klientom jak wychowywać i jak porozumiewać się z psami. Cały czas poszerza swoją wiedzę na temat relacji zwierzę-człowiek.

Od 1996 do 2014 roku związana w Telewizją Polską, jako kierownik produkcji. Dyplomowany magister sztuki filmowej i telewizyjnej. Po wielu latach kariery zawodowej, tysiącu spotkań i rozmów z ciekawymi ludźmi, uczestnictwu w wystawach psów rasowych zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, postanawia zrealizować swoją pasję. Zbiera zespół fachowców. Na początku 2013 powstaje sklep internetowy z artykułami dla psów i kotów. W swojej działalności stawia przede wszystkim na odpowiedzialność właścicieli czworonogów. Niespożyty wulkan pozytywnej energii i wiary w ludzi. 

Tadeusz Rytel

Tadeusz Rytel – inspirator założenia firmy i minister finansów Shaggy Brown. Pragmatyk. Podchodzi racjonalnie do wielu pomysłów. Liczą się dla niego efekty, nie tylko dobre chęci. Odpowiedzialny. Pomimo pracy zawodowej, czuwa też nad Shaggy Brown. Od dziecka związany z kotami i psami. Zafascynowany inteligencją i sprytem zwierzaków.

Gerard Urbański

Gerard Urbański – kreatywny projektant i wykonawca strony. Nasz opiekun techniczny. Związany z branżą zoologiczną od lat. Pracoholik. Dzięki niemu mogliśmy zaistnieć w sieci. Dzięki niemu istniejemy nadal.

Włodzimierz Straszkiewicz

Włodzimierz Straszkiewicz – dyplomowany mistrz fotografii i operator kamery telewizyjnej. Ma niesamowite wyczucie uchwycenia chwili w obrazie. Nasz stały fotoreporter

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą