Produktów: (0)

Wszystko, co Twój pupil chciałby Ci powiedzieć.

Jedz jabłka! Czworonożni w akcji

Dział: Poradnik czworonoga

W związku z ogólnopolską akcją – Jedz jabłka na złość Putinowi! czujemy się w obowiązku zająć stanowisko w sprawie oraz odpowiedzieć na pytanie: Czy czworonogi mogą jeść jabłka?

Jak przetrwać upały?

Dział: Poradnik czworonoga

Polacy mają taką przypadłość, że lubią narzekać. A że za zimno, a że za gorąco. Halo! Cofnijmy się na moment na lekcje geografii. Polska leży w klimacie umiarkowanym ciepłym przejściowym, co oznacza, że mamy zmienną pogodę. Możemy mieć i +40ᴼC, i -40ᴼC. Myśląc pozytywnie: Na bogato. A nich nam inni zazdroszczą. Myśląc negatywnie: Sorry, taki mamy klimat! Jak jednak radzić sobie w upały, a dokładnie jak pomóc zwierzakom w te gorące dni?

Smycz automatyczna czy smycz zwykła?

Dział: Poradnik czworonoga

A my Wam powiemy tak: Odpowiedzialny właściciel ma jedną i drugą. A najlepiej, żeby miał przynajmniej jedną klasyczną, jedną automatyczną i jedną treningową.  Nie, to nie żart. I tu pojawia się magiczne pytanie:  dlaczego?  

Ahoj przygodo !

Dział: Poradnik czworonoga

Nie ważne czy jesteś pracownikiem czy szefem własnej firmy. Nadchodzi  moment, gdy dopada Cię zmęczenie i marzysz tylko o jednym , o urlopie. Bez telefonów, bez komputera, bez telewizji, bez gotowania, prania i sprzątania. Urlop – pięć magicznych liter, które wywołują uśmiech.

Dział: Poradnik czworonoga

Każdy czworonóg czuje i myśli. Próbuje miauczeniem wyrazić  swoje potrzeby, ale nie zawsze go rozumiesz. Dlatego jako odpowiedzialny właściciel powinieneś przeczytać co Twój pupil ma Ci do powiedzenia.

Dział: Poradnik czworonoga

Każdy czworonóg czuje i myśli. Wyszczekuje Ci swoje potrzeby, ale nie zawsze go rozumiesz. Dlatego jako odpowiedzialny właściciel powinieneś przeczytać co Twój pupil ma Ci do powiedzenia.

Damy i dżentelmeni

Dział: Poradnik czworonoga

Najwięksi przeciwnicy zwierząt w mieście mają pretensje nie do czworonożnych, ale do ich właścicieli. I mają ku temu powody. Niestety damy i dżentelmeni nie zawsze chcą schylić się po śmierdzący problem, który zostawia ich pupil na chodniku. Dlaczego warto sprzątać kupy po zwierzaku?

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą