Produktów: (0)

Miluś Silikonowy - żwirek - 3,8l

Żwirek silikonowy dla kotów

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu
Wietrzymy magazyny w ShaggyBrown

Opis produktu

Żwirek Miluś Silikonowy firmy CERTECH to krzemionkowe kryształki idealnie wchłaniające wilgoć i zapachy 

Przeznaczenie : 

Dla każdego kota. 

Opis:

Żwirki silikonowe produkowane są z krzemionki. Składają się z przezroczystych, twardych i drobnych kryształków. Nie zbrylają się, tylko pochłaniają wilgoć. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się jako podkład do kociej toalety.  Firma CERTECH od ponad dziesięciu lat gości na rynku zoologicznym oferując różne rodzaje żwirków dla kotów. Wiele lat udoskonalania technologii produkcji żwirku Benek zaowocowało nową linią pod nazwą Miluś.   

Miluś Silikonowy ma postać żelu krzemionkowego. Idealnie pochłania wilgoć wraz z nieprzyjemnymi zapachami. Jest całkowicie biodegradowalny i może być usuwany drogą sanitarną.  Kiedy należy go wymienić i jak on działa? Kryształki pochłaniając wilgoć stają się matowe. Następnie przybierają odcień żółty. To znak, że należy całkowicie wymienić zawartość kuwety lub też, gdy żwirek przestaje pochłaniać zapachy. Żwirek pochłania tylko mocz i jego nieprzyjemną woń. Należy regularnie usuwać z kuwety zanieczyszczenia stałe.  

Wady żwirku silikonowego: nie zbryla się, nie wszystkie koty go akceptują z powodu „szeleszczącego” odgłosu, w krytych kuwetach gorzej pochłania wilgoć i zapachy, ze względu na trudniejsze odparowywanie, jest ciężki, więc większe opakowania najlepiej zamówić z możliwością dostarczenia do domu.

Zalety żwirku silikonowego: pochłania wilgoć i zapachy, wyjątkowo wydajny, nie wymaga stałego dosypywania, wygodny w użytkowaniu przez właściciela.

Materiał:

Syntetyczna amorficzna krzemionka

Pojemność:

3,8 litra

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą