Produktów: (0)

Miluś Bentonitowy Premium - żwirek - 5l

Żwirek bentonitowy dla kotów

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu

Opis produktu

Żwirek Miluś Premium firmy CERTECH to drobny żwirek bentonitowy, zbrylający 

Przeznaczenie : 

Dla każdego kota. 

Opis:

Bentonit to skała, która charakteryzuje się dużą zdolnością do chłonięcia cieczy i pęcznienia. Dlatego też znalazła zastosowanie w produkcji żwirków dla kotów. Dzięki swoim właściwościom idealnie nadaje się jako podkład do kociej toalety. Bentonit chłonąc wilgoć zbryla się i jest łatwy do usunięcia.  Firma CERTECH od ponad dziesięciu lat gości na rynku zoologicznym oferując różne rodzaje żwirków dla kotów. Wiele lat udoskonalania technologii produkcji żwirku Benek zaowocowało nową linią pod nazwą Miluś. Żwirek Premium (brązowe opakowanie) w porównaniu do żwirku standard (niebieskie opakowanie) jest drobniejszy, wykazuje zwiększoną absorcję płynów i według opinii naszych klientów zmniejszone właściwości pylące.  

Ten drobny żwirek bentonitowy charakteryzuje się wysoką wydajnością. Pochłania zapachy i wilgoć, a co najważniejsze doskonale się zbryla. Jest w pełni akceptowany przez koty.

Wady żwirku bentonitowego: Żwirku bentonitowego nie wolno wyrzucać do toalety, gdyż pod wpływem wody pęcznieje, tworząc coś na kształt cementu. Tak więc, jeśli nie chcesz przeprowadzać remontu i nie mieć problemu z zapchanymi rurami kanalizacyjnymi – zbrylowane nieczystości usuwaj do kosza. Jest ciężki, więc większe opakowania najlepiej zamówić z możliwością dostarczenia do domu.

Zalety żwirku bentonitowego: bardzo dobrze się zbryla w porównaniu z innymi żwirkami dostępnymi na rynku, bardzo skutecznie pochłania zapachy, dobrze akceptowany przez większość kotów.

Materiał:

Bentonit

Pojemność:

5 litrów

    Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

    Zapewniamy bezpieczne zakupy

    Stawiamy na najwyższą jakość produktów

    Rabaty dla stałych klientów

    Służymy zawsze radą i pomocą