Produktów: (0)

Metody płatności

Metody płatności

Firma Shaggy Brown proponuje następujące możliwości rozliczania zamówionego towaru:

  • płatność za pobraniem – finalizacja finansowa zamówienia następuje w momencie odebrania przesyłki – płacicie Państwo gotówkę kurierowi, który dostarcza przesyłkę. Niestety nie ma możliwości uregulowania płatności bezgotówkowo.

  • płatności online - realizowane dzięki współpracy z firmą Przelewy24. To wygodna, błyskawiczna forma płatności i bezpieczna, dzięki protokołowi SSL. Pozwala on w skuteczny sposób szyfrować przesyłane dane. Posiadamy ten protokół, więc możecie Państwo dokonywać przelewów bez obaw, że poufne dane trafią w niepowołane ręce. Jak działa płatność online? W momencie wybrania formy płatności za zamawiany towar „płatności online” zostanie Państwu przedstawiona strona dostępnych banków, korzystających z internetowych płatności. Po wybraniu Państwa banku zostajecie Państwo do niego przekierowani, gdzie dokonujecie płatności. Dzięki tej formie zyskujecie Państwo możliwość posłużenia się bezgotówkową formą płatności oraz w ciągu kilku minut środki za złożone zamówienie pojawiają się w naszym systemie, a my przystępujemy do realizacji zamówienia.

  • przedpłata na konto - po złożeniu zamówienia otrzymują Państwo potwierdzenie z numerem konta sklepu, na które należy wpłacić należność za zamówiony towar. Kiedy środki pojawiają się na naszym koncie, przystępujemy do realizacji zamówienia. Numer konta dostępny jest także w zakładce KONTAKT. W tytule przelewu prosimy o podanie numeru zamówienia.

  • płatność przy odbiorze - dotyczy tylko odbiorów osobistych.  Gotówką lub kartą.

Koszty dostawy

Płatność za przesyłkę towaru zamówionego w sklepie Shaggy Brown:

  • przesyłka kurierska do 30 kg – 15 zł

  • przesyłka kurierska do 30 kg za pobraniem – 24 zł

Zamówienia o wartości powyżej 299 zł (bez kosztów dostawy) wysyłamy ZA DARMO!

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą