Produktów: (0)

GORGOL Amico - Szczotka Z 1511596

Szczotka pneumatyczna dwustronna - mała

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu
Wietrzymy magazyny w ShaggyBrown

Opis produktu

Szczotka GORGOL Amico - pneumatyczna dwustronna Z1511596

Mała, dwustronna szczotka pneumatyczna z włosem naturalnym i rozczesywaczem oraz szpilką metalową 20 mm bez zakończeń kulkowych.

Kierując się doświadczeniem wybraliśmy szczotki o różnej twardości, kształcie i przeznaczeniu. Żadna z wybranych przez nas szczotek nie ma zakończenia kulkowego. Wszystkie wybrane przez nas szczotki przetestowaliśmy na psie rasy bearded collie. Wiemy, jak trudno wybrać dobrą szczotkę, dlatego też postaramy się jak najdokładniej opisać każdy produkt, by nawet początkujący właściciel czworonoga poradził sobie z futerkiem swojego ulubieńca.

Przeznaczenie : 

Dla małego psa i kota.

Opis:

Podłużna dwustronna, mała szczotka pneumatyczna (na poduszkach gumowych), idealna dla małych psów i kotów. Dwa w jednym. Z jednej strony mamy 8 rzędowy rozczesywacz, zaś z drugiej strony metalową szpilkę 2 cm. Bardzo dobrze pracuje. Znakomicie nadawać się będzie do czesania małych piesków z długim włosem (długowłosy chihuahua, york, chiński grzywacz). Idealnie sprawdzi się też jako szczotka relaksująca i dla szczeniaków, do oswojenia ich z czesaniem. Ze względu na swe rozmiary szczególnie polecana w podróży. Jest lekka i ma dosyć krótką rączkę (około 8 cm), więc dziecko spokojnie poradzi sobie z czesaniem pupila.

Szczotka wykonana jest z zaimpregnowanego drewna bukowego. Odporna na temperaturę (suszarka) i wilgoć. Włosie naturalne z dzika. Rozczesywacz – żyłka nylonowa.

Materiał:

Drewno bukowe, włos naturalny z dzika, żyłka nylonowa, szpilka metalowa, poduszka gumowa

Wymiary:

Szerokość: 4,5cm

Długość powierzchni czeszącej: 8cm

Długość włosa: +/- 11mm

Długość szpilki: 20mm

Twardość: Miękka

*wszystkie wymiary robiliśmy samodzielnie. Dopuszczalna różnica błędu +/- w mm.

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą