Produktów: (0)

FLEXI VARIO - Soft Stop Belt - Medium - amortyzująca końcówka smyczy

Akcesoria do smyczy Flexi Vario Medium

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu
Wietrzymy magazyny w ShaggyBrown

Opis produktu

Akcesoria do smyczy nowej generacji FLEXI VARIO - Soft StopBelt - Medium - amortyzująca końcówka smyczy

Przeznaczenie:

Do smyczy Flexi VARIO - rozmiar Medium - smyczy dla małych i średnich psów - do 25 kg.

Opis:

Soft Stop Belt to jedno z wielu akcesoriów do smyczy najnowszej generacji - Flexi VARIO. Końcówka smyczy amortyzująca wszelkie szarpnięcia. Wykonana z mocnego nylonu z wszytą mocną gumą. Idealna dla psów: "ciągnących" na smyczy, atakujących spadające listki z drzewa czy podrywające się do lotu ptaki. 

 

Flexi Vario - smycz nagrodzona prestiżową nagrodą "Product Design Award 2014". VARIO, bo tak się nazywa to połączenie technologii i funkcjonalności. W porównaniu z tradycyjną Comfort Compact 2 (medium) jest bardziej wydłużona. Dzięki temu optycznie wydaje się mniejsza. Ma miękki uchwyt, ale w porównaniu ze wszystkimi Flexi ma możliwość regulacji uchwytu. Tak więc można dopasować uchwyt do dłoni dorosłego mężczyzny, delikatnej kobiety i małego dziecka. Po raz pierwszy zastosowano takie rozwiązanie, które uważamy za znakomity pomysł.

System VARIO ma także możliwość wzbogacenia o dodatkowe elementy. Możemy zamontować na niej system świetlny (Led Lighting System). Możemy także podczepić do niej pojemnik z torebkami na odchody lub na smakołyki (Multibox). Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem jest możliwość wymiennych końcówek smyczy. Plastikowy uchwyt mocujący sprawia, że możemy doczepić smycz amortyzującą szarpnięcia (Soft Stop Belt). To końcówka smyczy z mocną gumką, idealna dla właścicieli rozbrykanych czworonogów. Jeśli zaś spacerujemy po zachodzie słońca warto zamontować  "końcowkę" podświetlaną (Led Flash Belt). Dzięki temu będziemy widzieć, które krzaki odwiedza nasz pies. Ostatnim modułem jest końcówka podwójnej smyczy (Duo Belt), czyli tak zwany rozdzielacz.  

Dlaczego warto mieć Flexi VARIO:

  • możliwość regulacji uchwytu smyczy
  • możliwość doczepienia praktycznych modułów 
  • technologia Flexi 

Wymiary:

Długość: 30cm

Szerokość: 15mm

Kolor:

czarna z szarym przeszyciem

Zobacz video:

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą