Produktów: (0)

FLEXI VARIO - Led Lighting System - Medium

Akcesoria do smyczy Flexi Vario Medium

Cena: 50.80zł
Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Wprowadź ilość sztuk:

Opis produktu

Akcesoria do smyczy nowej generacji FLEXI VARIO - Led Lighting System - Medium - lampka na baterie 

Przeznaczenie:

Do smyczy Flexi VARIO - rozmiar Medium - smyczy dla małych i średnich psów - do 25 kg.

Opis:

Led Lighting System to jedno z wielu akcesoriów do smyczy najnowszej generacji - Flexi VARIO. Lampka mocowana jest mocnym rzepem do obudowy. Z przodu mamy białe światło, które znakomicie, jak latarka oświetlać nam będzie drogę. Z tyłu mamy światło czerwone, mniej inwazyjne, ale osoby nas mijające ( szczególnie zmotoryzowane)  zauważą nas na drodze. Każde światełko możemy włączyć i wyłączyć indywidualnie. Lampka zasilana jest na dwie baterie AAA (dołączone do opakowania)

 

Flexi Vario - smycz nagrodzona prestiżową nagrodą "Product Design Award 2014". To połączenie technologii i funkcjonalności. W porównaniu z tradycyjną Comfort Compact 2 (medium) jest bardziej wydłużona. Dzięki temu optycznie wydaje się mniejsza. Ma miękki uchwyt, ale w porównaniu ze wszystkimi Flexi ma możliwość regulacji uchwytu. Tak więc można dopasować uchwyt do dłoni dorosłego mężczyzny, delikatnej kobiety i małego dziecka. Po raz pierwszy zastosowano takie rozwiązanie, które uważamy za znakomity pomysł.

System VARIO ma także możliwość wzbogacenia o dodatkowe elementy. Możemy zamontować na niej system świetlny (Led Lighting System). Możemy także podczepić do niej pojemnik z torebkami na odchody lub na smakołyki (Multibox). Kolejnym rewolucyjnym rozwiązaniem jest możliwość wymiennych końcówek smyczy. Plastikowy uchwyt mocujący sprawia, że możemy doczepić smycz amortyzującą szarpnięcia (Soft Stop Belt). To końcówka smyczy z mocną gumką, idealna dla właścicieli rozbrykanych czworonogów. Jeśli zaś spacerujemy po zachodzie słońca warto zamontować  "końcowkę" podświetlaną (Led Flash Belt). Dzięki temu będziemy widzieć, które krzaki odwiedza nasz pies. Ostatnim modułem jest końcówka podwójnej smyczy (Duo Belt), czyli tak zwany rozdzielacz.  

Dlaczego warto mieć Flexi VARIO:

 • możliwość regulacji uchwytu smyczy
 • możliwość doczepienia praktycznych modułów 
 • technologia Flexi 

Wymiary:

Średnica 7cm

Kolor:

szary

Zobacz video:

  Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

  Zapewniamy bezpieczne zakupy

  Stawiamy na najwyższą jakość produktów

  Rabaty dla stałych klientów

  Służymy zawsze radą i pomocą