Produktów: (0)

Dlaczego my?

Jesteśmy, bo kochamy psy i koty. Jesteśmy, bo nadrzędnym celem jest dla nas ich dobro i wygoda właścicieli. Co nas wyróżnia?

 1. Wszystko w jednym miejscu!

  W myśl tej zasady, staramy się, byś Szanowny Kliencie mógą zrobić kompleksowe zakupy w jednym sklepie – od karm po upominki. 

 2. Stawiamy na jakość!

  Selekcjonujemy nasz asortyment. Towar sprowadzamy od producentów, aby w 100% był oryginalny i świeży. Nas nie znajdziesz na portalach aukcyjnych.

 3. Sprzedajemy tylko to, na czym się znamy!

  Kierując się wiedzą i doświadczeniem ograniczyliśmy artykuły zoologiczne tylko dla psów i kotów. Nie znamy się na gryzoniach, ptakach ani akwarystyce. Bliskie są nam psy i koty w domu, więc wiemy czego potrzebują zarówno one, jak i Ty.

 4. Jesteśmy wiarygodni!

  Mimo, że sklep jest wirtualny my istniejemy naprawdę. Sprawdź nas – wpisz w bazie przedsiębiorców CEIDG nasz NIP: 951-154-88-38. Wejdź w zakładkę „Poznajmy się” i dowiedz się o nas więcej.

 5. Działamy zgodnie z prawem!

  Posiadamy zgodę Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii do sprzedaży produktów leczniczych wydawanych bez przepisu lekarza weterynarii.

 6. Służymy radą i pomocą!

  Twój przyjaciel jest naszym przyjacielem. Masz wątpliwości co do doboru produktów – zadzwoń albo napisz do nas. Czytaj też nasze ciekawostki i artykuły.

 7. Jesteśmy prawie zawsze dostępni!

  7 dni w tygodniu przyjmujemy zamówienia, bo nasze pociechy potrzebują nas 24 godziny na dobę. Przesyłki realizujemy od poniedziałku do piątku. 

 8. Dbamy o naszych klientów!

  Uśmiech Twojego pupila i jego zdrowie są naszym priorytetem. A dla Państwa, jako opiekunów, przewidzieliśmy różne promocje i zniżki.

 9. Pamiętamy też o wystawcach!

  Sklepy internetowe zapominają o wystawcach – my nie – u nas znajdziesz niezbędne artykuły i porady.

 10. Jesteśmy odpowiedzialnymi właścicielami czworonogów!

  Zwierzę to nie zabawka, to odpowiedzialność.

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą