Produktów: (0)

Artykuły dla odpowiedzialnych właścicieli psów i kotów

Lista artykułów

Jedz jabłka! Czworonożni w akcji

Dział: Poradnik czworonoga

W związku z ogólnopolską akcją – Jedz jabłka na złość Putinowi! czujemy się w obowiązku zająć stanowisko w sprawie oraz odpowiedzieć na pytanie: Czy czworonogi mogą jeść jabłka?

Jak przetrwać upały?

Dział: Poradnik czworonoga

Polacy mają taką przypadłość, że lubią narzekać. A że za zimno, a że za gorąco. Halo! Cofnijmy się na moment na lekcje geografii. Polska leży w klimacie umiarkowanym ciepłym przejściowym, co oznacza, że mamy zmienną pogodę. Możemy mieć i +40ᴼC, i -40ᴼC. Myśląc pozytywnie: Na bogato. A nich nam inni zazdroszczą. Myśląc negatywnie: Sorry, taki mamy klimat! Jak jednak radzić sobie w upały, a dokładnie jak pomóc zwierzakom w te gorące dni?

Niuchacz, Felis i reszta

Dział: Z przymrużeniem oka...

Detektyw spojrzał w lustro. Uśmiechnął się na wspomnienie dzieciństwa. Kiedy był mały i pierwszy raz zobaczył odbicie w szklanej tafli, strach sparaliżował mu wszystkie mięśnie. Warczał i szczekał na tego obcego psa. A potem zrozumiał. Wiedział już, że to jego odbicie.

Smycz automatyczna czy smycz zwykła?

Dział: Poradnik czworonoga

A my Wam powiemy tak: Odpowiedzialny właściciel ma jedną i drugą. A najlepiej, żeby miał przynajmniej jedną klasyczną, jedną automatyczną i jedną treningową.  Nie, to nie żart. I tu pojawia się magiczne pytanie:  dlaczego?  

Wiek seniora, czyli jak opiekować się starszym psem

Dział: Zdrowie i pielęgnacja psów

Był małą, puchatą kuleczką o lśniącym futerku, skorą do psot. Odważniak. Wtykał nos w każdy kąt. Nie straszne mu były schody, ani inne przeszkody. Wszędzie go było pełno. Minęło prawie trzynaście lat. Teraz leży obok mnie. Śpi wtulony w moje nogi.  Lekkie bielmo na oczach, siwa broda i czoło. Im starszy, tym bardziej go kocham. Każdego dnia uczy mnie cierpliwości, tolerancji i empatii. Wiek seniora ma swoje prawa, ale jak się opiekować starym psem? 

Ahoj przygodo !

Dział: Poradnik czworonoga

Nie ważne czy jesteś pracownikiem czy szefem własnej firmy. Nadchodzi  moment, gdy dopada Cię zmęczenie i marzysz tylko o jednym , o urlopie. Bez telefonów, bez komputera, bez telewizji, bez gotowania, prania i sprzątania. Urlop – pięć magicznych liter, które wywołują uśmiech.

Dział: Poradnik czworonoga

Każdy czworonóg czuje i myśli. Próbuje miauczeniem wyrazić  swoje potrzeby, ale nie zawsze go rozumiesz. Dlatego jako odpowiedzialny właściciel powinieneś przeczytać co Twój pupil ma Ci do powiedzenia.

Dział: Poradnik czworonoga

Każdy czworonóg czuje i myśli. Wyszczekuje Ci swoje potrzeby, ale nie zawsze go rozumiesz. Dlatego jako odpowiedzialny właściciel powinieneś przeczytać co Twój pupil ma Ci do powiedzenia.

Damy i dżentelmeni

Dział: Poradnik czworonoga

Najwięksi przeciwnicy zwierząt w mieście mają pretensje nie do czworonożnych, ale do ich właścicieli. I mają ku temu powody. Niestety damy i dżentelmeni nie zawsze chcą schylić się po śmierdzący problem, który zostawia ich pupil na chodniku. Dlaczego warto sprzątać kupy po zwierzaku?

Babeszjoza - podstępny zabójca

Dział: Zdrowie i pielęgnacja psów

Babeszjoza, czyli inaczej piroplazmoza jest ciężką chorobą przenoszoną przez kleszcze, a wywoływaną przez pierwotniaki. Nie rozpoznana w porę i nie leczona, w większości przypadków jest śmiertelna. To bezwzględny i podstępny zabójca.

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą