Produktów: (0)

APL Home Line air freshing - 300g

Preparat ujemnie jonizujący i odświeżający kojce psów

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu

Opis produktu

Preparat  APL Home Line air freshing - 300g

Preparat odświeżający i ujemnie jonizujący do zamkniętych powierzchni, psich kojców i legowisk.

Przeznaczenie:

Bezuczuleniowy i antyalergiczny preparat poprawiający warunki bytowe zwierząt domowych.Preparat należy stosować w miejscach zamkniętych o ograniczonych możliwościach poruszania się przez zwierzęta. Szczególnie polecany do klatek wystawowych i zamkniętych kojców domowych.

Opis:

APL to polska firma farmaceutyczna wyspecjalizowana w tworzeniu suplementów i karm dla zwierząt domowych. Oferuje dwie linie swoich produktów – Home Line oraz Veterinary Line. Jako odpowiedzialni właściciele psów i kotów proponujemy linię Home, czyli suplementy stworzone z myślą dla zwierząt, odpowiednio dla nich przygotowane, które możecie podawać swoim pupilom doraźnie, bez potrzeby konsultacji z lekarzem weterynarii (np. preparat przeciwbiegunkowy) . Jeśli jednak Waszym podopiecznym nie mijają problemy zdrowotne, pamiętajcie by skonsultować się koniecznie z lekarzem. Czasem biegunka, czy problemy z szatą mogą mieć poważniejsze podłoże i konieczne będzie podanie leku na receptę (np. antybiotyku). Firma APL wprowadziła też nową linię produktów przeznaczonych do pielęgnacji. 

APL air freshing to preparat o działaniu antyalergicznym, skomponowany wyłącznie w oparciu o naturalne glinokrzemiany. Preparat jonizuje ujemnie pomieszczenia i wiąże nieprzyjemne zapachy. APL air freshing w szczególności polecany jest psom, które większość czasu spędzają w kojcach (zamknięte legowiska) lub innych miejscach zamkniętych (np. budy) o ograniczonej powierzchni poruszania się i zmniejszonej możliwości wentylacji. APL air freshing zdecydowanie poprawia warunki bytowe zwierząt, co bardzo pozytywnie wpływa na ich samopoczucie.

Skład:

wyselekcjonowane naturalne glinokrzemiany, aromat

Sposób użycia:

Całą powierzchnię kojca pokryć cienką warstwą preparatu. Zabieg powtórzyć raz w tygodniu lub w razie potrzeby częściej (większe zabrudzenia, nieprzyjemny zapach)

 

    Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

    Zapewniamy bezpieczne zakupy

    Stawiamy na najwyższą jakość produktów

    Rabaty dla stałych klientów

    Służymy zawsze radą i pomocą