Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pozyskiwanie i wymiana punktów

 

Program Lojalnościowy sprawia, że zakupy w naszym sklepie są jeszcze bardziej atrakcyjne. Każdy klient zarejestrowany w naszym sklepie może zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody. Dzieki temu, oprócz rabatów kumulacyjnych oszczędzasz w naszym sklepie. 

Kupuj w Shaggy Brown! To się po prostu opłaca! 

Za każde wydane 4 zł zyskujesz 1 pkt, który przypisany jest do Twojego konta. Warunek: musisz być zarejestrowanym Klientem sklepu, posiadającym login i hasło. Jeśli masz więcej niż jedno konto punkty naliczane będą na to konto, z którego robisz zakupy. Im więcej wydajesz tym więcej dostajesz punktów. Punkty naliczane są za wykonane zakupy i po zaksiegowaniu wpłaty. Jeśli zwracasz produkty punkty są odejmowane. Ilość punktów uzależniona jest od ceny kupowanego produktu. Podczas zakupu otrzymujesz informacje o liczbie punktów przyznanych za zakup konkretnego towaru.

Zapisz się do naszego newslettera i na start otrzymasz od nas aż 200 punktów! 

Dzięki wiadomościom dowiesz się o nie tylko o nowościach w sklepie, ale tylko tam wysyłamy coś specjalnie dla Ciebie. Może to być dodatkowy kod rabatowy, może informacja, że podwoimy Twoje punkty za zakupy, a może dowiesz się, że czeka Cię darmowa przesyłka za zakupy? 

I nie obawiaj się, że będziemy atakować Cię wiadomościami. O, co to to nie. Sami nie lubimy codziennie dostawać wiadomości. Planujemy wysyłkę newsletera maksymalnie cztery razy w miesiącu. Wprowadź nasz adres do skrzynki, aby wiadomości nie wylądowały w spamie, bo to co będziemy wysyłać to tylko korzyści dla Ciebie.  

Nagradzamy też oceny i opinie, które wystawiasz produktom u nas zakupionym. Możesz "zgarnąć" kolejne 40 punktów. Za każdą zatwierdzoną przez Sklep ocenę otrzymujesz 5 punktów. Jeśli chcesz więcej - poświęć chwilę i napisz opinię o produkcie. Opinia powinna zawierać około 100 znaków. Wtedy jest wartościowa dla innych Klientów. Za tę poświęconą nam chwilę otrzymasz kolejne 35 punktów. Kupujesz więcej niż jeden produkt? Wystaw opinię do każdego kupionego produktu i patrz jak Twoje konto punktowe rośnie.

Masz profil na fejsbuniu albo na Insta? A może tu i tu? My też mamy profil firmowy i bardzo zależy nam byś czynnie brał udział w naszym małym świecie.

Wejdź na stronę  https://www.facebook.com/ShaggyBrownPL i polub nasz profil.

Wejdź na stronę https://www.instagram.com/shaggybrown_pl/ i polub nasz profil.

Nagradzamy aktywnych na naszych profilach. Szukaj #aktywnizShaggyBrown 

Komentuj i udostępniaj na swoich profilach nasze posty. Daj nam znać na maila, że walczysz o dodatkowe punkty (jak to zrobić - masz opisane w regulaminie programu lojalnościowego). Nie musisz ruszać się z fotela. Twoja aktywność fizyczna ogranicza się do stukania w klawiaturę. Pobudzajemy tylko do aktywności umysłowej. Bierz udział w dyskusjach, zachęcaj innych do dyskusji na naszych profilach. Pod koniec każdego miesiąca zweryfikujemy Twoją aktywność i przyznamy Ci dodatkowe punkty.  Możesz ich zgarnąć nawet 100. 

I teraz najprzyjemniesza i najbardziej opłacalna cześć programu. Masz punkty - wymień je na nagrodę.   Chcesz sprawdzić ile masz już punktów? Zaloguj sie na swoje konto. Wejdź w zakładkę TWOJE KONTO > Program lojalnościowy. Zobacz ile masz punktów.

Wejdź w zakładkę NAGRODY ZA PUNKTY. Tam masz opublikowane produkty, które możesz wymienić za zgromadzone punkty. Pamietaj! Musisz mieć wystarczającą ilość punktów na koncie, gdyż nie ma możliwości dopłaty do punktów gotówką czy kartą, czy pobraniem. 

Regulamin programu lojalnościowego w Shaggy Brown znajdziesz tutaj:

https://www.shaggybrown.pl/Program-lojalnosciowy-cterms-pol-37.html

Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 175 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-12-21
Jak zawsze szybko i sprawnie.
2022-10-09
Jak zwykle obsługa bez zarzutu.
pixel