Produktów: (0)

TRIXIE Tie Out Stake - Wkręt metalowy

Wkręt metalowy do gruntu

Czas realizacji: do 3 dni roboczych
Chwilowy Brak Produktu

Opis produktu

TRIXIE Tie Out Stake Wkręt metalowy do gruntu w celu zaczepienia smyczy na otwartej przestrzeni

Przeznaczenie :

Dla każdego typu psa.

Opis:

Wkręt metalowy został zaprojektowany w celu przypięcia psa na otwartej przestrzeni, gdy musimy ograniczyć wolność naszego pupila, a mamy zajęte ręce. Jest idealnym rozwiązaniem na wystawach organizowanych na obszarach otwartych, a także rewelacyjnie sprawdza się, gdy rozbijamy namiot i nie chcemy, by nasz czworonóg oddalił się od obozowiska. Zaprojektowany jak śruba. Z dużą łatwością, poprzez spiralną część wkręcamy go w ziemię. Powyżej gruntu wkręt posiada kółko, o który zahaczamy karabińczyk smyczy.

Materiał:

Drut ocynkowany

Rozmiary:

Wysokość: 40 cm

Grubość: 9mm

Artykuły związane z produktem

Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu
Wystawa psów, czyli jak nie wstydzić się na ringu

Wystawa psów rasowych może być doskonałą formą spędzania czasu z psem. Zanim jednak wejdziesz w świat wystaw, pucharów, nagród, medali, blasku fleszy i uścisków dłoni – musisz wiedzieć o czymś ważnym. Jak nie wstydzić się na ringu?

Dlaczego wystawiamy psy?
Dlaczego wystawiamy psy?

Wystawy psów rasowych wcale nie są bezużytecznym popisywaniem się właścicieli i męczarnią psów. Wiele czworonogów uwielbia się pokazywać, bo traktują to jako formę pracy z człowiekiem. A wystawy są potrzebne. Dlaczego?

Wystawa psów - co zabrać?
Wystawa psów - co zabrać?

Każdy odpowiedzialny właściciel zanim wyruszy na wystawę psów rasowych jest do tego odpowiednio przygotowany. Bywalcy ringów wiedzą z czym będą mieli do czynienia. Ty dopiero zaczynasz przygodę z wystawami? Podpowiemy Ci jak się do tego przygotować, by wyglądać i czuć się profesjonalnie. Co zabrać na wystawę psów?

Dlaczego warto kupować w ShaggyBrown.pl?

Zapewniamy bezpieczne zakupy

Stawiamy na najwyższą jakość produktów

Rabaty dla stałych klientów

Służymy zawsze radą i pomocą